przejdź do treści
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. Prof. K. Gibińskiego

Poradnia Leczenia Niepłodności

Jednostki szpitala > Poradnie > Poradnia Leczenia Niepłodności

Kontakt:

Zapisy przez Internet

spi.uck.katowice.pl

Zapisy drogą telefoniczną

32 789 4940
(praca w godzinach od 7:30 do 14:30)

Doświadczenie - profesjonalizm

Poradnia Leczenia Niepłodności Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach będzie wiodącym ośrodkiem zajmującym się diagnostyką i leczeniem niepłodności w ramach NFZ. Już od wielu lat skutecznie pomagamy niepłodnym parom, diagnozując zaburzenia endokrynologiczne w oddziale Endokrynologii Ginekologicznej w UCK im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach.

Nasz zespół specjalistów
W skład zespołu Poradni Leczenia Niepłodności wchodzą lekarze ginekolodzy, endokrynolodzy genetycy, urolodzy i psycholodzy oraz laboranci, którzy wykorzystując swoje doświadczenie oraz wiedzę zwłaszcza z endokrynologii ginekologicznej będą pomocni w ustalaniu przyczyn niepłodności i w jej skutecznej terapii. Nasi specjaliści prowadzą również prace badawcze, których wyniki były publikowane na łamach renomowanych czasopism na całym świecie.

Nowoczesne rozwiązania
W naszej Poradni Leczenia Niepłodności oferujemy pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie z zastosowaniem w niej nowoczesnego sprzętu medycznego.

Rzetelność i indywidualne podejście

W Poradni Leczenia Niepłodności przeprowadzimy badania i analizy medyczne zindywidualizowane dla każdej pary. Nasi specjaliści w jasny sposób wytłumaczą przebieg diagnostyki i leczenia, tak aby osiągnąć sukces na który oczekują przyszli rodzice. 

Nasza Kadra